WordPress Site Taşıma

WordPress sitelerinizi, bir noktadan başka bir noktaya taşımak isteyebilirsiniz. Bu taşıma işlemi; hosting taşıma ya da alan adı değişikliği olabilir. Ya da daha basit olarak; tema değişimi olabilir.

Bu taşıma işlemleri her zaman sıkıntılı ve yanlış sonuçlar doğurabilecek niteliktedir. Tabi ki bu sonuçlar yanlış ellerde olabilmektedir. Dolayısıyla; bu taşıma işlemleri profesyonel ellerde olmalıdır.

Neler Yapıyorum?

– Verilerin Yedeklenmesi

Öncelikli olarak; verilerinizin tamamının özenli bir şekilde yedeklerinin alınması işlemi gerçekleştirilir.

– Taşıma İşlemi

Taşıma işlemi; hosting taşıma, yeni bir alan adına geçilmesi veya tema değişimi olabilir. Bu taşıma işlemleri gerçekleştirildikten sonra; yedeklenen verilerinizin var olan verileriniz ile kontrol işlemi gerçekleştirilir.

Neler Gerekli?

Yukarıdaki işlemlerin gerçekleştirilmesi için sitenizin; WordPress PanelCPanel ve FTP  kullanıcı adı ve şifreleri gerekmektedir. Bu bilgiler verilmesi durumunda hemen işlemlere başlanır.

Ne Kadar Zaman Alır?

Sitenizin büyüklüğüne ve işlem düzeyine göre değişmektedir. Genel olarak; 2 iş günü içerisinde çözüm sağlanır.

İşlem Süreci ve Yapılacaklar

Büyük / küçük tüm sitelerizin, herhangi bir nedenden dolayı doğabilecek veri kaybına neden olmamak için, tüm işlemler öncesi; sitenin ve veritabanının yedeği alınır.  İşlemler gerçekleştirildikten sonra; bu veriler silinir.

WordPress PanelCPanel ve FTP  kullanıcı adı ve şifreleri tarafımda saklanmamaktadır. İşlem gerçekleştirildikten sonra; bu veriler tamamen tarafımda silinir.

Başvuru Formu

Aşağıdaki formu doldurarak beni detaylı olarak bilgilendirebilirsiniz. Lütfen boş alan kalmayacak şekilde formu eksizsiz olarak doldurunuz.