WordPress Plugin Yazılması

WordPress siteleriniz için plugin (eklenti) yazılmasını isteyebilirsiniz. Bu plugin çok çeşitli olabileceği gibi basit sıradan bir iş için de olabilir. Bu konuda; istediğiniz herhangi bir iş için plugin’ler yazmaktayım.

Neler Yapıyorum?

– İstekler

Öncelikli olarak; plugin’i hangi amaçla kullanmak istediğinizi ve ne gibi bir yeterliliği olmalı konusunda sizden bilgi alınır.

– Kodlama

Sizden gelen talepler doğrultusunda plugin yazılma işlemine geçilir.

– Revizyon

Hazırlanan plugin, size sunulur ve sizden test etmeniz istenir. İstediğiniz yerler değiştirilir veya yeniden yazılır.

– Kurulum

Revize işlemlerinden sonra hazır durumu gelen plugin sisteminize kurulumu sağlanır ve test işlemi gerçekleştirilir.

Neler Gerekli?

Yukarıdaki işlemlerin gerçekleştirilmesi için sitenizin; WordPress PanelCPanel ve FTP  kullanıcı adı ve şifreleri gerekmektedir. Bu bilgiler verilmesi durumunda hemen işlemlere başlanır.

Ne Kadar Zaman Alır?

İsteklerinizin büyüklüğüne bağlı olarak değişir. Genellikle 2 – 7 gün arasında çözümlenir.

İşlem Süreci ve Yapılacaklar

Büyük / küçük tüm sitelerizin, herhangi bir nedenden dolayı doğabilecek veri kaybına neden olmamak için, tüm işlemler öncesi; sitenin ve veritabanının yedeği alınır.  İşlemler gerçekleştirildikten sonra; bu veriler silinir.

WordPress PanelCPanel ve FTP  kullanıcı adı ve şifreleri tarafımda saklanmamaktadır. İşlem gerçekleştirildikten sonra; bu veriler tamamen tarafımda silinir.

Başvuru Formu

Aşağıdaki formu doldurarak beni detaylı olarak bilgilendirebilirsiniz. Lütfen boş alan kalmayacak şekilde formu eksizsiz olarak doldurunuz.