Woocommerce Özgün Tema Tasarımı ve Kodlaması

Hazır e-ticaret temaları işinizi görmeyebilir. Ya da diğerlerinden farklı ve özgün olmak isteyebilirsiniz. Size özgü tema tasarımı ve kodlaması işlemlerini gerçekleştiriyorum.

Neler Yapıyorum?

– İstekler

Aklınızdaki tasarım ve bu tasarıma ait fonksiyonellikler dinlenir. Birlikte bir tasarım kalıbı oluşturulur ve tema yetkinlikleri belirlenir.

– Tasarım

Firmanızın veya kişisel sayfanızın; renkleri, yazı tipleri ve görselleri belirlenir.

İstediğiniz kriterlere ait tema tasarımı oluşturulur. Tema tasarımı HTML olarak kodlanmaktadır.

Tema tasarımı, bir subdomain’e yüklenir ve sizden kontrol etmeniz istenir.

– Revizyon

Sizin için hazırlanan temada yapılmasını istediğiniz değişiklikler gerçekleştirilir.

– Kodlama

Hazırlanan demo ve daha sonrasındaki revize işlemlerinden sonra; kodlama işlemine geçilir.

Hazırlanan tema, WordPress ortamında demo’da olan bütün özellikleriyle aktarılır. Ayrıca; gerekli olan modüller yazılır ve tarafınıza teslim edilir.

Neler Gerekli?

İstediğiniz özgün tasarıma kavuşmak için; sitenizde yer almasını istediğiniz materyalleri teslim etmeniz gerekmektedir. Bu materyaller; logonuz, resim / grafik ve içerikleriniz.

Ne Kadar Zaman Alır?

Tema tasarım süreci yaklaşık 1 hafta sürmektedir. Bu süre zarfında; demo oluşturulur ve revize işlemlerine geçilir.

Tema tasarımından sonra; WordPress’e geçme işlemleri de yaklaşık 2 ya da 3 gün sürmektedir. Yani bu iş için toplam gereken süre; işin büyüklüğüne göre değişmekte olup yaklaşık olarak; 7 – 14 gün arasında sürmektedir.

İşlem Süreci ve Yapılacaklar

Özgün tema tasarımı sadece müşteriye özeldir. Tarafımca; herhangi bir yerde yayınlanmaz veya başka bir işte kullanılamaz. Bu sebepten dolayı; dilerseniz tema tasarımı size verilir ve temanızı istediğiniz herhangi bir işte kullanabilirsiniz. Dilerseniz de; tarafımca barındırılır ve gerekli bilgiler size iletilir.

Tarafınızdan tema barındırılacaksa; CPanel ve FTP  kullanıcı adı ve şifreleri tarafıma iletilmelidir. Bu bilgiler, tarafımca saklanmaz. İşlem gerçekleştirildikten sonra; bu veriler tamamen tarafımda silinir.

Başvuru Formu

Aşağıdaki formu doldurarak beni detaylı olarak bilgilendirebilirsiniz. Lütfen boş alan kalmayacak şekilde formu eksizsiz olarak doldurunuz.