Woocommerce Hazır Tema Kurulumu

E-ticaret siteleriniz için, template (tema) sitelerinden (bkz. themeforest, templatemonster, mythemeshop vs. gibi) alınmış olan temalarınızı, demo’da olan şekliyle kurulum işlemini gerçekleştiriyorum.

Neler Yapıyorum?

– Kurulum

Hazır tema paketiniz, birebir olduğu şekliyle kurulum yapılır.

Tema paketi, olduğu haliyle kurulum yapılmaz yada herhangi bir nokta atlanırsa; ilerde kullanım ve güncelleme konularında büyük sorunlar çıkaracaktır. Bu konular dikkate alınarak, titiz bir çalışmayla  bütün fonksiyonelliği ile kurulum işlemi gerçekleştirilir.

Kurulum işleminde tema kurulumu yapılır. Özelleştirme işlemi gerçekleştirilmez!

– Güvenlik

Güvenlik ile ilgili olan tüm işlemler gerçekleştirilir. Sitenizin daha güvenli bir hale getirilmesi, açıklarının kapatılması işlemi yapılır.

– Performans

Sitenizin performans denetimleri yapılır. Sitenizi etkileyen kaynaklar tespit edilir ve bu konuda iyileştirme çalışmaları gerçekleştirilir.

– Seo İşlemleri

SEO için gerekli olan işlemler gerçekleştirilir. Var olan ya da yeni yayınlanacak olan sitenizin daha güçlü bir ivme kazandırılması sağlanır.

– Analystic İşlemleri

Google Analystic ve Yandex Metrica’a kayıt işlemleri gerçekleştirilir.

– Ürün Girişi

Örnek olması açısından; 10 kalem ürün tarafımdan girilir. Diğer ürünlerin girişi müşteriye aittir. Dilerse; ekstra ücret karşılığında kalan ürün girişi de sağlanır.

Neler Gerekli?

Yukarıdaki işlemlerin gerçekleştirilmesi için sitenizin; WordPress PanelCPanel ve FTP  kullanıcı adı ve şifreleri gerekmektedir. Bu bilgiler verilmesi durumunda hemen işlemlere başlanır.

Ne Kadar Zaman Alır?

Sitenizin büyüklüğüne ve işlem düzeyine göre değişmektedir. Genel olarak; 2 iş günü içerisinde çözüm sağlanır.

İşlem Süreci

Büyük / küçük tüm sitelerizin, herhangi bir nedenden dolayı doğabilecek veri kaybına neden olmamak için, tüm işlemler öncesi; sitenin ve veritabanının yedeği alınır.  İşlemler gerçekleştirildikten sonra; bu veriler silinir.

WordPress PanelCPanel ve FTP  kullanıcı adı ve şifreleri tarafımda saklanmamaktadır. İşlem gerçekleştirildikten sonra; bu veriler tamamen tarafımda silinir.

Başvuru Formu

Aşağıdaki formu doldurarak beni detaylı olarak bilgilendirebilirsiniz. Lütfen boş alan kalmayacak şekilde formu eksizsiz olarak doldurunuz.