Özel Projeler

Bir fikriniz ya da girişiminiz olabilir. Bu fikir veya girişimi hayata geçirmek için doğru kişilerle çalışmalısınız. Aksi halde; belki de milyon dolarlık projeniz çöp olabilir.

Neler Yapıyorum?

– İstekler

Öncelikli olarak; ne yapmak istediğiniz net olarak anlatmanız çok önemli. Projenizin detaylarını ve kapsamını en detaylı şekilde aktarmalısınız. Bu aşama belki de bir projenin en önemli aşamasıdır. Bu aşamada düzgün bir şekilde anlatılmayan istekler, daha sonraları hem yazılımcı için hem de işveren için sonu hüsranla biten bir girişim olabiliyor.

– Kodlama

Bu aşamada, sizden alınan istekler doğrultusunda uygun platform ve dilde projenin hayata geçirilmesi işlemi gerçekleşir.

– Revizyon

Geliştirilen uygulama ile alakalı olarak; beğenilmeyen ya da değiştirilmesini istediğiniz alanlar, ya yeniden yazılır veya var olan üzerinde değişiklikler gerçekleştirilerek tamamlanır.

Neler Gerekli?

Özel projeleriniz için en gerekli olan şey; isteklerinizi doğru bir şekilde anlatmak ve projenizi hayata geçirebilmek için gerekli olan durumların tarafınızdan karşılanabilir nitelikte olmasıdır.

Ne Kadar Zaman Alır?

Bu işlem için, buraya herhangi bir zaman yazmak doğru olmaz. Bu tamamen projenizin büyüklüğüne bağlıdır.

İşlem Süreci ve Yapılacaklar

Yazılan her uygulama tamamen müşteriye özeldir. Dolayısıyla; yazılan uygulama başka bir kişiye satılamaz ve kullanılamaz.

Sizden alınan veriler tarafımda, proje bitimine kadar saklı kalır. Proje bitiminden sonra tamamen silinir.

Başvuru Formu

Aşağıdaki formu doldurarak beni detaylı olarak bilgilendirebilirsiniz. Lütfen boş alan kalmayacak şekilde formu eksizsiz olarak doldurunuz.