Opencart Sorun Merkezi

Opencart siteleriniz de oluşabilecek çeşitli sorunların giderilmesi ve site sağlığının tekrar kazanılması / korunması üzerine çalışıyorum.

Neler Yapıyorum

– Performans Kontrolü

Sitenizin açılış hızının kontrol edilmesiyle başlayan bir süreçtir. Sitenizi; yavaşlatan veya yavaşlamasına neden olan sorunların tespiti yapılır. Bu sorunlar ortadan kaldırılır ve sitenizin var olan imkanlar dahilinde en performanslı şekilde çalışması sağlanır.

– Hatalı Kodların Tespiti

Sitenizde hata oluşturmuş veya oluşturabilecek olan kodların tespiti yapılır. Bu kodlar; temada ya da kullandığınız plugin’lerde olabilir. Bunlar ayrı ayrı olarak; detaylı incelenip ortadan kaldırılır.

– SEO Uygunluk Kontrolü

Sitenizin SEO açısından uygunluk kontrolü yapılır. Dilerseniz; SEO konusunda optimizasyon sağlanır.

– Güvenlik Kontrolleri

Sitenizin güvenlik bakımından durumu test edilir. Gerekli güvenlik önlemleri alınır ve site açıkları kapatılır.

Neler Gerekli?

Yukarıdaki işlemlerin gerçekleştirilmesi için sitenizin; Opencart Panel, CPanel ve FTP  kullanıcı adı ve şifreleri gerekmektedir. Bu bilgiler verilmesi durumunda hemen işlemlere başlanır.

Ne Kadar Zaman Alır?

Sitenizin büyüklüğüne ve işlem düzeyine göre değişmektedir. Genel olarak; 2 iş günü içerisinde çözüm sağlanır.

İşlem Süreci ve Yapılacaklar

Büyük / küçük tüm sitelerizin, herhangi bir nedenden dolayı doğabilecek veri kaybına neden olmamak için, tüm işlemler öncesi; sitenin ve veritabanının yedeği alınır.  İşlemler gerçekleştirildikten sonra; bu veriler silinir.

Opencart Panel, CPanel ve FTP  kullanıcı adı ve şifreleri tarafımda saklanmamaktadır. İşlem gerçekleştirildikten sonra; bu veriler tamamen tarafımda silinir.

Başvuru Formu

Aşağıdaki formu doldurarak beni detaylı olarak bilgilendirebilirsiniz. Lütfen boş alan kalmayacak şekilde formu eksizsiz olarak doldurunuz.